Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Can Bonomo şiir kitabı çıkarıyor..

Balıkesir Üniversitesi'nde gençlerle bir araya gelen ünlü sanatçı Can Bonomo, şiir kitabı çıkaracağını açıkladı.

Can Bonomo şiir kitabı çıkarıyor..

Balıkesir Üniversitesi'nin (BAÜ) "Kampüste Ünlü Var" isimli organizasyonunun bu yılki ilk konuğu, geçen yıl Türkiye'yi 57. Eurovizyon Şarkı Yarışmasında temsil eden Can Bonomo oldu. Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen söyleşiye öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Endüstri Bilimleri ve Teknoloji Topluluğunun (EBİTET) 'Kampüste Ünlü Var' adı altında düzenlediği söyleşide, sanatçı Bonomo mesleği ve hayatı ile ilgili merak edilenleri anlattı. Bonomo, müzik kariyerine başlangıcı ve Eurovizyon yarışması sürecinde yaşadıklarını üniversite gençleriyle paylaştı. Esprili üslubuyla öğrencileri güldüren Bonomo, iyi bir sanatçı olabilmenin şartlarını dile getirirken çok çalışmanın, doğru anlamanın, özgüvenin ve hayata farklı yönlerden bakabilmenin önemli olduğunu söyledi.

Söyleşi sırasında kendi hayatından kesitlerin yer aldığı videoyu izleyen Can Bonomo duygulanırken, öğrencilerin maskelerle yaptığı sürpriz karşısında şaşırarak gençlere teşekkür etti.
Can Bonomo, söyleşi sırasında şiir yazmaya meraklı olduğunu, yakında bir şiir kitabı çıkaracağını açıkladı. Söyleşinin sonunda şiirlerinden bir bölüm okuyan Bonomo, salonu dolduran üniversite öğrencileri tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!