Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Camilla Bodrum'da

İNGİLTERE Prensi Charles'ın eşi Camilla, altı kişilik bir kafileyle Bodrum'a gelerek, lüks bir yat ile mavi yolculuğa çıktı.

Camilla Bodrum'da

Prens Charles'ın ikinci eşi olan ve Cornvall Düşesi olarak anılan Camilla ve bareberindekileri taşıyan İngiltere Kraliyet Havayolları'na ait özel jet Milas-Bodrum Havalimanı'na indi. Yanında akrabaları, Lady Fiona Landsdowne, Pierre Von Westenholz ve eşi Jane Von Westenholz ile sanatçı Amanda Ward olduğu öğrenilen Camilla, VIP bölümünden çıkış yaptıktan sonra sıkı güvenlik önlemleri altında karayolu ile Bodrum'daki Milta Marina'ya geldi. Muğla Valiliği ve İngiliz konsolosluk görevleri, Camilla'nın gelişinden üç saat önce marina çevresinde kuş uçurtmadı. Cornvall Düşesi Camilla ve beraberindekilerin bindikleri VIP minibüs ile havalimanından 45 km. uzaklıktaki Milta Marina'ya geçti.

Marinadan bindikleri bot ile denize açılan Düşes ve yanındakiler, önce Bodrum'a yakın koyları gezdi, ardından da iki gün önce Kara Ada açıklarına demirleyen 75 metre uzunluğunda, yüzen bir sarayı andıran ve haftalık kirası 455 bin Euro olan 'Leander G' isimli yata geçti. Helikopteri, yüzme havuzu, her türlü su sporları yapma olanağı, sinema salonu bulunan motor yata binen Düşes Camilla ve yakınları mavi yolculuk için Gökova'ya açıldı. İngiltere Prensi Charles'ın da bir süre sonra Türkiye'ye gelerek geziye katılabileceği ifade edildi.

DIANA'NIN EN BÜYÜK RAKİBİYDİ

Prenses Diana ve Prens Charles'ın evliliğini başlatan ve bitiren kişi olarak tanınan Camilla, 8 Nisan 2005 tarihinde Windsor Belediyesi'nde kendisinden 1.5 yaş küçük Prens Charles ile evlendi. 39 yıl önce bir polo maçını izlerken tanışan çiftin aşkları Charles'ın 1981'de Lady Diana Spencer ile evlenmesine rağmen devam etti. 1992 yılında Prens Charles ile boşanan Lady Diana, "Evliliğimizde üç kişiydik" açıklaması yaparak Camilla'nın gölgesinin her zaman aralarında olduğunu açıklamıştı.

Charles'ın trajik bir kaza sonucu ölen eşi Diana'nın, dünyada Galler Prensesi unvanıyla tanınması ve ölümünün Kraliyet Ailesi'ne zor günler yaşatmasından dolayı Camilla, bu unvanı kullanmıyor.   

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!