Çakır'ın torbasından sosyetikler döküldü

Kurtlar Vadisi'ndeki Çakır karakterini kendisine idol edinen eroin taciri İzzet K. yakalandı. Kendisine de Çakır lakabını takan İzzet K. sosyete ve sanat camiasına eroin satıyordu.

Çakır'ın torbasından sosyetikler döküldü

 

İstanbul narkotik polisi, sosyete ve sanat dünyasına uyuşturucu satan ve liderliğini "Çakır" lakaplı İzzet K.'nın yaptığı torbacı şebekesine şafak operasyonu düzenledi. AKŞAM operasyonları an ve an takip etti. Esenyurt, Avcılar ve Gaziosmanpaşa'da eş zamanlı olarak yürütülen operasyonlarda bir evde 10 gram eroin ve bir otomobilde satışa hazır 1 kilo eroin ele geçirildi. Operasyonda toplam 17 torbacı gözaltına alındı. 
Bir anda karşısında polisleri gören İzzet K. ne yapacağını şaşırırken aracında bulunan uyuşturucu için "Ben onu birini dolandırarak aldım. Biraz para kazanmak istedim. Parasını vermedim. Dolandırdığım kişinin ahını aldım. Alma mazlumun ahını diye bir söz vardı doğruymuş demek ki" dedi.

İŞKENCE YAPIYORMUŞ

Kurtlar Vadisi dizisindeki Çakır rolünden etkilenen İzzet K.'nın kendi bölgesinde uyuşturucu satan ve iyi çalışmayan torbacılarına işkence yaptığı tespit edildi.

FIRINCININ HESAP DEFTERİ GİBİ

Torbacının günlük olarak ne kadar uyuşturucu sattığı, kimlere sattığı, ne kadar para kazandığını şifreli olarak anlatan bir hesap defterine de polis el koydu. Kapağında "Murat B.'nin Hesap Defteri" yazan defter içerisinde şifreli satışlar var. İşte yazılanlar:

19.08.2013
Pazartesi  günü
- Tarlaya Gelen Lavaş Sayısı: 60 + 10 = 70 = 1400 YTL
- Gelen Sipariş Lavaş Sayısı: 600 YTL verildi
- Lokantaya Verilecek Para: 1200 YTL
- Kalan Lavaş Hesabı: Kalmadı
- Lavaş Parası Hesabı: 960 YTL
- Bana Kalan Para: 100 YTL 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!