Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Çakallarla Dans 2 filmine 8 afiş birden

İkincisi çekilen 'Çakallarla Dans 2', 'Hastasıyız Dede' filmine 8 afiş birden hazırladı.

Çakallarla Dans 2 filmine 8 afiş birden

2001-2008 yılları arasında Los Angles'ta, Chıldren of Men, Sex And the City, King Kong, Valkyrie, Shrek, The Kingdom, Ocean's Thirteen gibi filmlerin tanıtım çalışmalarında yer alan Ali Doğramacı, İkincisi çekilen "Çakallarla Dans 2", "Hastasıyız Dede" filmine 8 afiş birden hazırladı.

Ali Doğramacı, "Çakallarla Dans 2" filminin afişi hazırlanırken, öncelikle, filmin ilk filme göre kadrosunun ve hikayesinin daha kapsamlı olmasını göz önünde bulundurdum ve afişteki de bu büyüklük ön plana çıkarıldı. Ana 2 ayrı afişin yanı sıra, her karakter için, karakter özelliklerini ön plana çıkaracak 6 karakter afişi de tanıtım materyallerinin arasında yer alıyor" dedi.

FİLMİN KONUSU

Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet(İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)... Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!