Büyükşehir'in araç filosu genişliyor

Bursa'yı daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek amacıyla her mahallede yoğun bir çalışma sürdüren Büyükşehir Belediyesi, araç filosuna 16 yeni aracı daha ekledi.

Büyükşehir'in araç filosu genişliyor

Kentin her köşesinde alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, ulaşım filosunun gençleştirilmesinin ardından iş makineleri filosunu da genişletiyor. Hizmetlerin aksamadan sürdürülmesi amacıyla 5'i damperli kamyon, 5'i kapalı kasa ve 6 tane de çift kasa araç olmak üzere 16 yeni araç filoya dahil edildi. Büyükşehir Belediyesi'nin Demirtaş'taki atölyelerinde yeni alınan araçları inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kaliteli hizmetin ancak kaliteli ekip ve ekipmanlarla sağlanabileceğini vurguladı. Beraberindeki Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ile birlikte atölyeyi gezen Başkan Altepe, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ahmet Korucu ve Fen İşleri Daire Başkanı Fehmi Ökten'den araçların özellikleri hakkında bilgi aldı.

Hedef kaliteli hizmet
Yeni alınan araçların Zabıta, Makine İkmal ve Fen İşleri bünyesinde kullanılacağını dile getiren Başkan Altepe, bir taraftan yeni araçlarla filoyu genişletirken, diğer taraftan da ilçe belediyelerine araç desteğinde bulunduklarını kaydetti. En kaliteli hizmeti, kısa zamanda aksamadan vermeyi ilke edindiklerini kaydeden Başkan Altepe, "Son iki yılda alınan yeni araçlarımızın sayısı 45'i buldu. Tüm alanlarda en iyi araçları kullanmaya çalışıyoruz. Kaliteli hizmetin sunulması amacıyla çalışmalarımıza yön veriyoruz" dedi.
Başkan Altepe, daha sonra kaporta kaynak tamir atölyesini gezip çalışmalarını yerinde incelediği Makine İkmal Dairesi personeliyle de hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!