Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

BÜYÜKATAMAN: MHP GEÇİCİ BAŞARILARIN PEŞİNDE KOŞMAZ

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin mitinginde Bursa'nın MHP'yi bağrına bastığını belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, "Bursa MHP'ye ses verdi. 6 Haziran'daki Diyarbakır mitinginde de aynı hava yaşanacaktır" dedi.

BÜYÜKATAMAN: MHP GEÇİCİ BAŞARILARIN PEŞİNDE KOŞMAZ

MHP İl Başkanlığı'nda MHP lideri Bahçeli'nin mitingini değerlendiren Büyükataman, mitingin heyecanlı geçtiğini söyledi. Kamuoyundan olumlu tepkiler aldıklarını kaydeden Büyükataman, mitingin büyük bir olgunluk çerçevesinde yapıldığını vurguladı. Büyükataman, "Mitingimize kadınların ve gençlerin özel ilgi göstermesi, mitingin büyük bir olgunluk ve disiplin içerisinde geçmesi bizi memnun etti. Bursa, MHP'ye ses verdi. 12 Haziran'da MHP yarışı başarıyla tamamlayacaktır. Halkımızın ilgi ve güveni bizi heyecanlandırdı. Biz halkla teması önemsiyoruz. Bizim için kalabalık miting meydanları ne kadar önemliyse, en ücra mahallenin çıkmaz sokağındaki yaşayan vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmeler de mühimdir" diye konuştu.
"MHP GEÇİCİ BAŞARILARIN PEŞİNDEN KOŞMAZ"
MHP'nin geçici başarıların ve boş vaatlerin peşinden koşmadığını dile getiren Büyükataman, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
"Makam ve ikbal, partililerimizin asla kabul etmeyeceği husustur. Hizmet kutsal bir görevdir ve MHP bu şuurun sahibidir. Her zaman milletimizin yanında olduk. 42 yıllık şanlı mazisi, kadro ve programıyla MHP, iktidar sorumluluğunu almaya hazırdır. İktidar partisi korku imparatorluğu oluşturdu. 12 Haziran'da iktidar değişecektir. Türkiye, MHP'nin iktidarını beklemektedir. Millete hizmet yolunda partimizi alıkoyacak hiçbir güç yoktur"
"DİYARBAKIR MHP'Yİ BAĞRINA BASACAK"
6 Haziranda Bahçeli'nin Diyarbakır'da yapacağı mitingin coşkulu bir şekilde geçeceğine inandığını belirten Büyükataman, "Diyarbakır'a gitmeyi gerçekten arzu ediyorum. Aslında Bursa nasıl bizimse, Diyarbakır da bizim. Oradaki vatandaşlarla bir arada olmak ve o havayı birlikte teneffüs etmek onların ağzından bunları dinlemek önemli. Sayın genel başkanımız 6 Haziran'da orada olacak. Diyarbakırlı hemşerilerin misafirperverliğini güzel bir örneğini, MHP'ye de göstereceğini umut ediyorum. Diyarbakırlı mutlaka yüreğini MHP'ye açacak. Birtakım provokasyonlara müsaade etmeyecek" şeklinde konuştu.
Toplantıya MHP İl Başkanı Tevfik Topçu ve partililer de hazır bulundu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!