Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

BUSKİ'den altyapı atağı

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin 'sağlıklı kent Bursa' hedefi doğrultusunda altyapı çalışmalarına hız veren BUSKİ Genel Müdürlüğü, Ocak-Mart 2013 döneminde, 25 kilometrelik kanalizasyon hattı imalatı gerçekleştirdi.

BUSKİ'den altyapı atağı

Bursa'yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, diğer taraftan kentin altyapısına da ağırlık veriyor. Kent merkezinin yanı sıra merkeze bağlı ilçeler de önemli altyapı yatırımlarını hayata geçirdiklerini belirten BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, "Sorumluluk alanımızda yer alan bölgelerin tamamına kanalizasyon hizmeti götürerek, çok önemli altyapı hizmetine imzamızı da atmış olduk. Yıllık planlamalarımız dahilinde bulunduğumuz çalışmalar kapsamında, bu yılın 3 aylık döneminde 25 kilometrelik kanalizasyon hattı gerçekleştirdik" diye konuştu.
2013'ün Ocak-Mart döneminde 19 kilometrelik yağmur suyu kanalı ve 2 kilometrelik de dere ıslahı gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Çetinavcı, kaliteli hizmetin gerekleri noktasında, hizmet üretmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!