Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursaspor'un Olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

Bursaspor'unOlağan Divan Kurulu Toplantısı Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda yapıldı. Toplantıya Başkan Mesut Mestan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Konuralp Yeşil, Serkan Subaşı, Yavuz Aman, Erol Turan, Yıldırım Hacıoğlu ve Erdinç Doğan da katıldı.

Bursaspor'un Olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

İlk olarak konuşma yapan İdris Sevinç: "Öncelikle kulübümüzde 3 tane 50 yılını dolduran değerli büyüğümüz var. Bu büyüklerimiz; Mustafa Kırcı, Hasan Pedal, Sebahattin Yedikardeş. İnşallah bütün arkaşlarımıza nasip olur. Kendilerini bir kez daha kutluyorum. Bursaspor Kulübünün düzenlediği kampanyalara destek veren herkese teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımız Mesut Mestan şehre bir hareketlilik getirerek Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, ve BTSO Başkanımızın birlikteliğiyle bir kampanya başlattılar. Yardımlaşma çağrısı altında bu projeyi gerçekleştirdikleri için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çok açık ve net söylüyorum, ben Sayın Başkan ve arkadaşlarından böyle bir performans beklemiyordum. Tabiki önümüzde çok günler var. Fakat bu güne kadar maddi ve manevi desteksiz olarak gösterdiğiniz mücadele için Sayın Başkan ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum." dedi.

Başkan Mesut Mestan ise, göreve gelir gelmez "Bursaspor'u tekrar nasıl süper lige çıkarırız'ın çabası içinde olduklarını belirterek, bu hedef doğrultusunda gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Divan Kurulu'nda sunum yapılan Bursaspor Okulu ve ve üniversitesinin çok önemli projeler olduğunu ancak bulara çok emek harcayarak bunları icraata dökmek gerektiğine dikkat çekti. özellikle Lise ve Üniversite projeleri çok önemli ama çok fazla emek vermek lazım. Bu konuda herkese görev düştüğünü ifade eden Başkanımız Mesut Mestan, herkesi karınca kararınca bir şeyler yapması gerektiğini kaydetti.

"KENETLENİRSEK DAHA İYİ YERLERE GELİRİZ"

Bursaspor'un geçmiş yıllarda gelir getirecek bir sürü gayrimenkulleri olduğunu hatırlatan Başkan Mestan, "Önemli olan satılamaz gayni menkullar elde etmemiz gerekiyor. Şu an elimizde bir kuruş gelir getirecek gayri menkul yok. Geçmiş yıllarda bunlar vardı. Eğer onlar bu sene olmuş olsaydı biraz da olsa rahatlardık. Sezon başından beri Bursaporluların hevesini kırmayalım, zor durumda olduğumuz göstermeyelim diye ağlama edebiyatı yapmadık. Sadece Bursa'yla alakalı değil tüm Türkiye'ye örnek olacak bir duruş sergilemek istedik. İnşallah Bursaspor 2 ay sonra Süper Lig'e çıkaracağız. Yine aynı şekilde kenetlenirsek Bursaspor'u daha iyi yerlere getirebileriz" diye konuştu.

Başkan Mesut Mestan 50 yılını dolduran üyemiz Hasan Pedal'a teşekkür plaketi takdim etti.

Bursaspor'un Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Denetim Kurulu ve  Divan Kurulu üyelerin yaptıkları konuşmalar ile tamamlandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!