Bursaspor taraftarından Türkyılmaz'a ziyaret

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde Bursa Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve Bursaspor taraftarları arasında oluşan yanlış anlaşılmalar açıklığa kavuştu.

Bursaspor taraftarından Türkyılmaz'a ziyaret

Son günlerde sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde Bursaspor taraftarı ile sorun yaşadığı iddia edilen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Bursaspor taraftarı Samet Çakır ile makamında bir araya geldi. Gelişen olayları değerlendiren ve sosyal medyada yaptığı yorumların yanlış anlaşıldığını belirten Çakır, "Bu yanlış anlaşılmalar hem belediyemize hem de kulübümüze zarar vermekten öteye gitmeyecekti. Bizde başkanımızın çağrısıyla kendisiyle bir araya gelerek aramızdaki yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırdık. Kendisine bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

"SUİSTİMAL EDİLMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ"

Yaşanan olayların tamamen yanlış aksettirildiğini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Spor müsabakalarının her branşı barış ve kardeşliğin yaşandığı en temel alanlardan biridir. Şahsım ve belediyemizin Bursaspor'umuza katkıları her zaman devam edecektir. Oluşacak gerginliklere asla izin vermeyeceğiz. Barış ve kardeşlik diyorsak bu misyonumuzu yerine getirmek zorundayız. Spor barış ve kardeşliktir, düşmanlıkla bir yere varamayız. Bu konuyu birilerinin suistimal etmesine izin vermedik, vermeyeceğiz" dedi. Görüşme sonrasında Bursaspor taraftarı Samet Çakır, Türkyılmaz'a kulüp atkısını hediye etti. Atkıyı boynuna takan Türkyılmaz ise, Bursaspor atkısını en güzel şekilde muhafaza edeceğini belirti. 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!