Bursaspor otopark kartları satışa çıkıyor

Büyükşehir Belediye Stadyumu'nun otopark kartları satışa çıkıyor

Bursaspor otopark kartları satışa çıkıyor

Yeşil Beyazlıların resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Büyükşehir Belediye Stadyumu Batı tribününde müsabakalarımızı takip eden değerli taraftarlarımızın araçlarıyla stadyuma ulaşabilmeleri adına Batı Açık otoparkının satışına başlanıyor.

2018-2019 sezonu boyunca geçerli olacak olan "1963 Açık Otopark" kartları Bursaspor Nalbantoğlu Katlı Otoparkı'ndan 17 Ağustos 2018 Cuma günü saat:10:00'dan itibaren satışa sunulacaktır. Sınırlı sayıda olan otopark kartları 500 TL bedel ile SADECE Büyükşehir Belediye Stadyumu Batı bloğunda bulunan Localar, Gold Sit 1963 Tribünü, VIP Tribün ve Batı Alt tribününde hak sahibi olan taraftarlarımız tarafından kullanılabilecektir.

Güney, Doğu ve TOFAŞ tribününde yer alan taraftarlarımızın 6222 sayılı kanun ve TFF statü ile talimatları gereğince tribünler arasında geçiş olmadığından dolayı 1963 Açık Otoparkını kullanamayacaklardır. Otopark kartları tek giriş hakkına sahiptir. Araç girişleri yetkililer tarafından kontrol edilerek yapılacak olup;  giriş yapmış olan araçların tekrar geçişlerine müsaade edilmeyecektir."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!