Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursaspor korkudan tesiste kamp yapmadı

Bursaspor'un başarılı defans oyuncusu Anıl Karaer, Özlüce Tesisleri'ndeki arkadaşlık ortamının üst seviyede olduğunu ifade ederken, takımın neden kampa alınmadığını da ilk kez paylaştı.

Bursaspor korkudan tesiste kamp yapmadı

Bursada Bugün Instagram hesabında Mehmet Ali Ekmekçi ile Serkan Yetişmişoğlu'nun sunduğu 'EvdeKal'anlara Futbol programına mesajlarıyla destek veren Bursaspor'un tecrübeli stoperi Anıl Karaer, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ndeki antrenman ve hazırlık günlerini paylaştı.

BIYIKLARI HANIM İSTEMEDİ

Sosyal medya hesabından yaptığı tesislerde yaptıkları mangal fotoğraflarıyla dikkat çeken Karaer, o küçük mangalla 15 kişiyle birlikte iftar yaptıklarını açıkladı. Evde kaldığı dönemde uzattığı bıyıklarını kesmesiyle ilgili olarak da "Hanımın isteği doğrultusunda gitti. Ama maça kadar her şey olabilir" dedi.

TESİSTE KAMP YAPILMAMA SEBEBİ

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nin COVID-19 tehdidine karşı çok sıkı kontrol altında tutulduğunu vurgulayan Anıl Karaer, "Her şey yolunda, ikinci testler de negatif geldi ve herkes rahatladı. Ama tesiste çok sıkı denetim var. Tesislere gidip gelen oyuncular otokontrollü davranıyor. Kampa girmeme sebebimiz ise ilk testin negatif olup 2-3 gün sonra yeni testte pozitif çıkma ihtimaliydi. Böyle bir vaka yaşansaydı, tesiste çabuk yayılırdı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!