BURSASPOR'DAN KÜFÜRLÜ KORSAN SİTE TEPKİSİ

Bursaspor yönetici ve futbolcularının adı kullanılarak bazı sitelerde küfürlü açıklamalar yayınlanmasına kulüpten tepki geldi.

BURSASPOR'DAN KÜFÜRLÜ KORSAN SİTE TEPKİSİ

Bursaspor'un resmi internet sitesinde yer alan "Sanal Korsana Hayır" başlıklı açıklamada, "Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kulübün, futbolcuların , teknik heyet ve yöneticilerimizin de adı kullanılarak facebook , twitter gibi sitelerde kulübün izni, bilgisi ve muvafakati alınmaksızın sayfalar açılmakta olduğu, bazı sayfalarda sayfa editörünün müdahil olabileceği küfürlü, tasvip edilmeyen yayınlar yapıldığı ve sayfa editörlerinin bu küfürlü yayınlara müdahil olmadığı ilgilenenlerin malumudur. Bunlarla hukuki yollarla mücadele edilmektedir. Ancak bu mücadelemiz, yayın kuruluşumuz ve profesyonel ekiplerimizin katkısı ile bundan sonra çok daha düzenli ve hızlı olacak, bu mücadelede ilgililer hakkinda ceza ve hukuk davaları dahil olmak üzere her türlü legal yol kullanılacaktır" denildi.
Açıklamada, "Kulübümüzün tescilli ismini kullanan, çoğu alt yapısız ve yetersiz bu tür siteler, engellenmeyen küfürler gibi yayınlarla gençliğimize kötü örnek teşkil edecek yayınlar yapıyor. Kulübümüzün hak ve menfaatlerini koruyup, kötü niyetle maddi ve manevi kazanç sağlayanlarla mücadele edeceğiz. Kulübümüzün resmi facebook sayfasi, internet sitemizde de belirtildiği gibi "facebook.com/bursasporfk" sayfasıdır. İnternet sitemizin adı da www.bursaspor.org.tr'dir" denildi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!