Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursaspor'dan Emniyet Müdürü'ne ziyaret

Emniyet teşkilatının kuruluşunun 167. yılı nedeni ile Bursaspor yönetim kurulu üyeleri Bursa İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'yı makamında ziyaret ettiler.

Bursaspor'dan Emniyet Müdürü'ne ziyaret

Emniyet teşkilatının kuruluşunun 167. yılı nedeni ile Yeşil-beyazlı kulübün Genel Sekreteri Recep Bölükbaşı, Mali İşlerden Sorumlu Yönetim kurulu üyesi Mustafa Yedikardeş, Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim kurulu üyesi Öztürk Yazıcı ve Genel Müdür Vekili İsmail Özdemir Bursa İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'yı Emniyet Teşkilatının167 kuruluş yıl dönümü nedeni ile makamında ziyarette bulundular. Ziyarette konuşan Genel Sekreter Recep Bölükbaşı, "Bildiğiniz üzere bugün hatta 1 haftadır emniyet teşkilatımızın kuruluşunun 167. yılı bu sebeple müdürümüzü ve müdürümüzün nezrinde polis teşkilatının bayramlarını kutlamak nedeniyle yönetici arkadaşlarımız Mustafa bey, Öztürk bey Genel Müdür vekilimiz İsmail bey ile beraber bir ziyarette bulunduk. Halkımızın huzur ve güveni için gecesini gündüzüne katan polis teşkilatımızın 167. yılını kutlar ve daha nice yıllar huzur dolu görevler dileriz" ifadelerini kullandı.

Bursa İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise, "Teşkilatımızın kuruluşunun 167. yılını münasebeti ile günümüzü kutlamak için Bursaspor yönetim kurulu ziyarete geldiler ben kendilerine bütün teşkilatımız adına teşekkür ediyorum çok memnun oldum Bursaspora başarılar diliyorum" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!