Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursaspor'da söz savunmanın

Bursaspor'da görevine son verilen Müzeyyen Kahraman hakkındaki iddialar konusunda açıklama yaptı.

Bursaspor'da söz savunmanın

Bursaspor'da olağanüstü genel kurul sonrası koltuğunu Erkan Kamat'a devreden Mesut Mestan'ın görevine son verdiği muhasebe müdürü Müzeyyen Kahraman, kendisine yöneltilen suçlamalara karşı açıklamalarda bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA

"Ben Bursaspor'un mali işler sorumlusu olarak görev almış  Müzeyyen Kahraman. Bu açıklamayı gerek sosyal medya gerek diğer haberleşme araçlarında hakkımda çıkan hırsızlık ve belgeleri yakmakla suçlanmam üzerine yapmam zorunlu olmuştur. 

Ben bu kulübe 15.5 yıldır hizmet etmekten gurur duydum. Beni hırsızlıkla ve evrakları yaktığım gerekçesiye haber yaptıran, haber yapan kim varsa herkesi ispat etmeye davet edip, hakkımda kim bu haberleri yaptıysa hukuk önünde hakkımı arayacağımın bilinmesini istiyorum.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ; tüm kayıtlar resmî olarak , muhasebe programında bilgisayar ortamında tutulmaktadır. Ayrıca tüm belgeler, bilgisayar şifreleri kulüb müdürüne  teslim edilerek, yeni yönetime adaylık sürecinde bilgilendirme yapılmıştır. Bilgisayarın yok edilmesi ve kayıtların yok edilmesi söz konusu olmadığı gibi bizzat tüm araç gereçler şu an kulübdedir.

Kamouyuna saygılarımla."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!