Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursaspor'da Erkan Kamat imzaları topladı

Bursaspor'da, 23-30 Ağustos'ta yapılacak olağanüstü kongrede, aday olduğunu geçtiğimiz gün açıklayan Bursaspor eski yöneticisi Erkan Kamat, pazar günü Divan Kurulu Başkanlığı'na yapacağı listeli resmi başvuru öncesi, tüzük gereği, gereken 100 delege imzasını topladı.

Bursaspor'da Erkan Kamat imzaları topladı

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

Kongre için seçim merkezi oluşturan Kamat ve ekibi, yaptığı çalışma sonucu; şu ana kadar 110 üyeden noter onaylı imza topladı.

İmzaların artarak devam edeceği bildirildi. Böylece, Erkan Kamat'ın aday olabilmesi için gerekli imzalar toplanmış oldu.

İBRAHİM YAZICI'NIN EKİBİNDEN İSİMLER DE VAR

Bu arada Şampiyon Başkan merhum İbrahim Yazıcı'nın yönetiminde Futbol Şube Sorumlusu olarak görev yapan Kamat'ın listesinde, Yazıcı'yla birlikte görev yapan bazı eski yöneticilerin de yer aldığı öğrenildi.

LİSTE AÇIKLAMASI

Yaklaşan kongre öncesi, Bursaspor'da Başkan adayı olduğunu geçtiğimiz gün açıklayan Erkan Kamat, yaptığı açıklamada, kendi yönetimiyle ilgili, sosyal medyada ortaya atılan yönetim kurulu listelerinin gerçeği yansıtmadığını ve uydurma olduğunu söyledi.

"SPEKÜLATİF HABERLERE İNANMAYIN"

Kamat, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Camiamızın her ferdine, her fikre ve her katkıya ihtiyaç duyulan şu ortamda, pozitif havayı sürdürmek son derece önemli.

Bu bağlamda pazar günü Divan Kurulu'na sunacağımız Yönetim kurulu listemiz ile ilgili spekülatif haberlere itibar edilmemesini rica ediyorum."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!