Bursaspor Başkanı Ali Ay: "Samet Aybaba ile anlaştık"

Bursaspor'da yeniden başkan seçilen Ali Ay, Samet Aybaba ile anlaştıklarını yarın veya ertesi gün anlaşmaya son noktayı koyacaklarını söyledi.

Bursaspor Başkanı Ali Ay: ''Samet Aybaba ile anlaştık''

Bursaspor'un Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda Ali Ay, yeniden başkanlığa seçildi

Tebrikleri kabul eden ve ekip arkadaşları ile birlikte büyük sevinç yaşayan Bursaspor Başkanı Ali Ay zafer konuşmasını yaptı. Başkan adayları da dahil olmak üzere herkese teşekkür eden Başkan Ali Ay, "Artık bundan sonra sen, ben, o yok, tek Bursaspor var. Bursaspor için, ben öncelikle başkan adaylarıma teşekkür ediyorum. Bu saatte bizlerle beraber kaldılar. Bizim için en önemli şey birlik ve beraberlik. Biz bu birlik ve beraberliği yakalarsak hakikaten önümüzde hiçbir takım duramaz. Bunun için de ben diğer başkan adaylarımla en geç Salı günü oturup beraberce oturup onların projelerini de alacağız, hep beraber değerlendireceğiz. Ben bu dönem başkan adayı oldum ama Bursaspor benim değil, Bursaspor hepimizin. Hepimiz Bursaspor için bir oalcağız tek olacağız Bursaspor'u en iyi noktalara taşımak için ne gerekiyorsa yapacağız. Güvene ve istikrara oy verdiniz, inşallah yüzünüzü kara çıkartmayız. Kazanan yeşil beyaz olsun" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör çalışmaları hakkında bilgi veren Ali Ay, "Samet Aybaba ile görüştük. Pazartesi günü son noktayı koyacağız. Bu iş oldu gibi." dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!