Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursaspor'a loca ve reklam desteği

Bursaspor ile BakYapı firması arasında loca ve reklam desteği anlaşması yapıldı.

Bursaspor'a loca ve reklam desteği

Bursaspor'dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

"Kulübümüz ile BakYapı firması arasında yapılan 15 kişilik loca ve reklam desteği anlaşmasının lansmanı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde yapıldı. 

Gerçekleşen tanıtım toplantısına Başkanımız Erkan Kamat, yönetim kurulu üyemiz Talip Aynigül ve BakYapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör Katıldı.

Başkanımız Erkan Kamat: "Öncelikle Bursaspor ailesi adına Bak Yapı grubuna çok teşekkür ediyoruz. Geldiğimiz günden bu yana yaptığımız çalışmalarda dostlarımızın ciddi anlamda sponsorluk destekleri oldu. Bunlardan bir tanesi olan Bursa'nın önemli kuruluşu olan BakYapı'ya çok teşekkür ediyoruz. Biz bu konuda Bursa'nın ciddi anlamda yanımızda olduğunu ve bundan sonra da yanımızda olacaklarını biliyoruz. İnşallah BakYapı firması örnek olur. BakYapı firmasının Bursaspor'un her zaman yanında olduğunu biliyor ve kendilerine çok teşekkür ediyorum." dedi.

Bak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör ise "Hem şahsım hem şirketim adına Bursaspor'un çok iyi bir marka değeri olduğunun farkındayız. Bursaspor'un başarısı adına destek olacağımızdan emin olabilirsiniz. Altyapıya verdiğiniz önemin farkında olarak biz bu işe daha gönüllü ve heyecanlı bir şekilde katıldık. Yönetim olarak sizin gayretinizi ve çabanızı da önemsiyorum ve gözlemliyorum. Umarım bu sene Süper Lig'e çıkmayı başarırsınız. Biz dualarımız ve maddi desteklerimiz ile yanınızda olacağız. Özellikle Bursa sanayicilerine seslenmek istiyorum. Biz Bursaspor'a sahip çıkmak ile mükellefiz." dedi.

Lansmanın ardından Başkanımız Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyemiz Talip Aynigül, BakYapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör'e forma hediye etti."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!