Bursalılar İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nu konuşacak

Bursa Kent Konseyi tarafından geleneksel hale getirilen ve Bursa'nın önemli meselelerinin tartışıldığı 'Bursa Konuşuyor' toplantılarında, 2 Aralık Cuma günü 'İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu ve Bursa'ya Etkileri' konusu ele alınacak.

Bursalılar İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nu konuşacak

 

Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Bursa Kent Konseyi tarafından düzenlenen 'Bursa Konuşuyor' toplantısında, bu kez 'İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu ve Bursa'ya Etkileri' uzmanlar ve ilgililer tarafından konuşulacak. Saat 14.00'da Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Hüdavendigar Salonu'nda gerçekleştirilecek olan toplantıda, otoyolun kente getirileri ve götürüleri enine boyuna tartışılacak.
'Bursa Konuşuyor' toplantılarının düzenli olarak gerçekleştirildiğini belirten Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala, "Önümüzdeki Cuma günü de Bursa'yı yakından ilgilendiren 'İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun merak edilen yanları uzmanlar tarafından kamuoyuna anlatılacak. Otoyolun çevreye olan etkileri uzun süredir tartışılıyor. Düzenleyeceğimiz toplantıda konunun ilgilileri katılarak halkı aydınlatmış olacak. Toplantıya, görüşlerini belirtmek isteyen herkesi davet ediyoruz. Bursa Kent Konseyi, 33 çalışma grubu ve 4 meclisiyle kurumsal yapısını tamamlayarak, kısa sürede yerel demokrasinin buluşma noktası haline gelmiştir. Bu misyonu aynı kararlılıkla devam ettireceğiz" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!