Bursalılar Hamak Festivali'nde buluştu

Dünyanın ilk ve tek hamak festivali olan Bursa Hamak Festivali, 11-12 Ağustos'ta binlerce hamak severi ikinci kez Balat Atatürk Ormanı'nda bir araya getirdi.

Bursalılar Hamak Festivali'nde buluştu

Ücretsiz sanat atölyeleri ve nostaljik oyunlarla dolu dolu geçen festivalin ilk akşamında Poi gösterisiyle yer alan Mehmet Kandemir ve Norma Jooza katılımcıları muhteşem ışık görüntüleriyle büyüledi. Dinlenmeye ve eğlenceye doyan hamak severler ikinci günün akşamını ise Yazar Sunay Akın'ın keyifli gösterisi ile sonlandırdı.

"Sallanırken esneyen festival" sloganıyla yola çıkan ve gölge, serinlik ve sessizlik vadeden Bursa Hamak Festivali, iki gün boyunca binlerce hamak severi Balat Atatürk Ormanı'nda ağırladı. 

Hayal Kahvesi'nin katkılarıyla festivalde Neyzen Akustik Konseri ile DJ Furkan Kozanlı performansları ile yer alırken, etkinlik alanı; Hayat Ağacı Atölyesi koordinasyonuyla yer alan atölyelerin, ip, halat, el sanatları ve yoga konseptli ücretsiz çalışmalarıyla renklendi.

Gün boyu katılımcılar, Mavi Balon Gösteri Hizmetleri'nin gazoz kapağı, kocaayak, ip atlama, cilli gibi nostaljik oyunlarıyla eğlenceye ve ödüllere doyarken, gece İnsanat kısa film gösterimleriyle devam etti.

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!