Bursalı sakallı kadın değişimiyle şaşırttı!

Hormon bozukluğu sonucu yüzünde belirginleşen sakalları nedeniyle sokağa bile çıkamayan, çevresi tarafından dışlanan ve evliliğini kurtarmak için Zahide Yetiş'in programına katılan Bursalı kadın, değişimiyle izleyenleri şaşırttı.

Bursalı sakallı kadın değişimiyle şaşırttı!

Sakalları yüzünden çevresi tarafından dışlandığını söyleyen ve evliliğini kurtarmak için Zahide Yetiş'e başvurarak yardım isteyen Bursalı Gülseren'in hikayesi izleyenleri derinden etkilemişti. Başına gelen olayı seyircilerle paylaşan genç kadınından sevindirici haber geldi. Hormon bozukluğunun sebep olduğu hastalığın tedavisine başlandı.

"EŞİM OLMASAYDI DAHA KÖTÜ DURUMDA OLURDUM"

Genç kadın hikayesiyle izleyenleri gözyaşlarına boğmuştu. Gülseren'in eşinin ailesinin de kendisine sahip çıkmadığını ve dışladığını söylemişti. Son zamanlarda artık bakkala bile gidemediğini ifade eden Gülseren hanım, "Çevredekilerin tepkileri karşısında artık ölmeyi bile düşündüm. Bir tek bana eşim sahip çıktı. Allah eşimden razı olsun. O bana sahip çıkmasaydı, çok daha kötü durumda olurdum." demişti.

SON HALİYLE ŞAŞIRTTI

Zahide Yetiş'in el attığı olayda Gülseren'in tedavisine başlandı. Tedavi süreci kapsamında ilk kez ekranlara çıkan genç kadın son haliyle eşini ve izleyenleri büyüledi. Karısının değişimi karşında şaşkınlığını gizleyemeyen Gülseren'in kocası, "Aşkım çok güzel olmuş" diyerek elindeki çiçekleri eşine uzattı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!