Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursalı fotoğraf sanatçıları, Norveç'te Türkiye'yi temsil edecek

Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) üyesi üç fotoğraf sanatçısı bu yıl 16'incısı Norveç'te yapılacak olan FIAP Doğa Bienali'nde Türkiye'yi temsil edecek.

Bursalı fotoğraf sanatçıları, Norveç'te Türkiye'yi temsil edecek

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından FIAP Doğa Bienali'ne gönderilecek Türkiye Milli Takımı'na 3 BUFSAD üyesi seçildi. Fotoğraf sanatçıları Ahmet Çetin, Çiğdem Yılmaz ve Gülşah Talay'ın fotoğrafları Şubat ayında Norveç'te düzenlenecek FIAP Doğa Bienali'nde 'Odette Bretscher Tropi' (büyük doğa ödülü) için yarışacak.
Federasyonlar nezdinde yapılan FIAP Bienalleri ulusal elemelerine Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu'na (TFSF) bağlı dernek üyeleri katılabiliyor. Dünya genelinde düzenlenen bienale katılan her ülke kendi takımını oluşturuyor ve portfolyolarını hazırlamak için ülkelerinde elemeler düzenliyor.

Bursalı fotoğraf sanatçıları, Norveç'te Türkiye'yi temsil edecek Bursalı fotoğraf sanatçıları, Norveç'te Türkiye'yi temsil edecek Bursalı fotoğraf sanatçıları, Norveç'te Türkiye'yi temsil edecek Bursalı fotoğraf sanatçıları, Norveç'te Türkiye'yi temsil edecek
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!