Bursalı eczacılar yeni başkanını seçti

Bursalı eczacılar yeni başkanlarını seçti.

Bursalı eczacılar yeni başkanını seçti

7. Bölge Bursa Eczacı Odası'nda kongre heyecanı yaşadı. Altıparmak Caddesi üzerindeki Eczacı Naci Doğan Kültür Merkezi'nde yapılan kongrede adaylar Kubilay Aydın ve Ömer Sinanoğlu yarıştı. 635 oyun kullanıldığı kongrede kendilerini Çağdaş Eczacılar Grubu olarak adlandıran Kubilay Aydın ve ekibi 340 oy aldı. Değişim Grubu olarak Kubilay Aydın'ın karşısında olan Ömer Sinanoğlu ise 285 oyda kaldı.
Üyelerin oylarıyla başkanlık koltuğuna oturmaya hak kazanan Kubilay Aydın kendisini göreve getiren herkese teşekkürlerini sunarak, "Bundan sonra çalışmalarımızı daha dikkatli ve daha titiz bir şekilde sürdüreceğiz. Mesleğimize sahip çıkacağız. Artık karşımızda muhalif bir grubumuz var. Bu bize daha da çalışma hırsı kazandıracak. Kongremiz herkese hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Kubilay Aydın'ın yönetim kurulu listesinde Okan Şahin, Yalın Ökmen, Musatafa Tokoğlu, Mehmet Poyraz, Sevil Ezer ve Şengül Öztürk yer aldı. Denetleme kurulu ise şu isimlerden oluştu: Ender Cander, Hayri Öztetikler, Esin İldoğan.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!