Bursalı bürokratlara Ankara'da önemli görev

Bursa'da uzun yıllar görev yapan ve şuan Ankara'da bulunan bürokratlardan Elektrik Üretim AŞ. Genel Müdür Yardımcısı Mücahit Alkan, Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ. Genel Müdürü olarak atanırken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Eski Müdürü olan Doç Dr. Süleyman Şahin ise Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Bursalı bürokratlara Ankara'da önemli görev

Bursa'nın yakından tanıdığı iki bürokrat Ankara'da önemli görevlere getirildi.                       

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Elektrik Üretim A.Ş'de (EÜAŞ) Genel Müdür Yardımcılığı yapan Mücahit Alkan, yayımlanan yeni kararname ile birlikte, Hazine ve Maliye Bakanlığı'na bağlı Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürü olarak atandı. 2014-2017 yılları arasında Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mücahit Alkan, geçtiğimiz yerel seçim de de AK Parti'den Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı olmuştu.

Ankara'da görevlendirilen bir diğer isim ise uzun yıllar Bursa'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Doç. Dr. Süleyman Şahin oldu.

Görevi süresince Bursa'da önemli projelere ve çalışmalara imza atan Şahin,  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığı'na getirildi.

Süleyman Şahin, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'den Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı olmuştu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!