BURSAGAZ GENÇLERLE DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI

Heykel Birey Deshanesi, düzenlediği 'Kariyer Günleri' programıyla öğrencilerini sektöründe uzman isimler ile buluşturuyor.

BURSAGAZ GENÇLERLE DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI

Heykel Birey Dershanesi, düzenli olarak sürdürdüğü Kariyer Günleri programıyla gençlerin bilinçli olarak meslek seçimi yapmalarını hedefliyor. Bu kapsamda sektörün birçok ismiyle buluşan öğrenciler bu kez de Bursagaz Müşteri Hizmetleri Müdürü Osman Kipoğlu ile buluştu.

Gençlerin hayatını büyük oranda etkileyen meslek seçimi konusunda onlara yol göstererek yardımcı olmayı istediklerini söyleyen Heykel Birey Dershanesi Müdürü Ali Erzincanlıoğlu, bu konuda alanında uzman olan kişilerin mesleki tecrübelerini gençlerle paylaşmasının faydalı olduğuna vurgu yaptı. Erzincanlıoğlu, Kipoğlu'nu öğrencileri ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Davetten duydukları memnuniyeti aktaran Bursagaz Müşteri Hizmetleri Müdür Osman Kipoğlu, Bursagaz'ın sosyal sorumluluk projelerine önem veren bir şirket olduğunu söyledi. Öğrencilere enerji sektörü ve Bursagaz hakkında bilgiler veren Kipoğlu, meslek seçiminde faydalı olacak bilgileri ve doğalgaz sektöründe teknik bilgi sahibi olmanın önemini anlattı. Öğrencilerin meslek seçimi yaparken kişisel özellikleri ile uyumlu olan ve mutlu olabilecekleri bölümleri seçmelerini öneren Kipoğlu, üniversitede kendilerini diğerlerinden farklılaştırabilecek projelerin içinde yer almalarının büyük bir kazanım olacağını vurguladı. Kipoğlu, "İyi bir üniversite kazanmak önemlidir, ancak günümüz şartlarında iyi bir üniversiten mezun olmak yeterli değil. İyi bir üniversitenin yanında kendini geliştirerek, kendini diğerlerinden farklı kılmak gerekir" diye konuştu.

Program sonunda Dershane yöneticisi Ali Erzincanlıoğlu katkılarından dolayı Bursagaz Müşteri Hizmetleri Müdürü Osman Kipoğlu'na plaket takdim etti. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!