Bursagaz çalışan gazetecilerin gününü kutladı

Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü gönderdiği bir tebrik yazısı ile kutladı.

Bursagaz çalışan gazetecilerin gününü kutladı

Alman enerji devlerinden EWE AG'nin yüzde 80 oranla hissedarı olduğu Bursagaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ülkemizdeki gelişmeleri ya da sorunları kamuoyuna tarafsızca ileten ve kamuoyundan gelen şikâyet ve beklentileri de yetkililere aktararak ülkemizin kalkınmasında aktif rol üstlenen basın çalışanlarının emekleri asla göz ardı edilemez. Ülkede adaletin yaygınlaştırılması, sorunların giderilmesi ve gelişmelerin daimi olması için zorlu koşullar altında çalışan, tüm gazeteci arkadaşlarımızın şimdiye kadar başarıyla yerine getirdikleri bu onurlu görevi bundan sonrada aynı duyarlılıkla yerine getireceklerine yürekten inanıyorum. Her zaman daha kaliteli hizmet sunma yönünde büyük fedakârlıklarla çalışan tüm basın çalışanlarının bu özel ve anlamlı gününü kutlar, ilimiz ve ülkemiz adına verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ederek başarı dileklerimi sunarım."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!