Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursada Bugün 10 yaşında! Teşekkürler Bursa

Türkiye'nin en büyük yerel internet medyası Bursada Bugün, 10'ncu yaşını kutluyor. Günlük ortalama 1 milyon sayfa görüntülenme ile kendi rekorlarını kıran Bursada Bugün, Bursada Bugün TV ve 94.2 Radyo Bursada Bugün, 25 kişilik dev kadrosuyla güncel gelişmeleri, son dakika haberlerini doğru, tarafsız ve en hızlı bir şekilde okuyuculara ulaştırıyor.

Bursada Bugün 10 yaşında! Teşekkürler Bursa

2009 yılında kurulan Bursada Bugün, güncel gelişmeleri, son dakika haberlerini doğru, tarafsız ve en hızlı bir şekilde okuyuculara ulaştırırken Bursalıların gönlünde taht kurdu.

10 yıllık süreçte haber editörleri tarafından 2 milyon 500 bin haber girişi, 500 binin üzerinde video,  400 binin üzerinde foto galeri içeriği oluşturulan Bursada Bugün, Google Analytics rakamlarına göre 2009 ile 2019 yılları arasında 674 milyon 81 bin 207 tekil ziyaret ve 2 milyar 16 milyon 848 bin 22 sayfa görüntülenme ile Bursa'da açık ara lider, Türkiye genelinde ise ilk 100 internet sitesi arasında yer alıyor.

2018 yılında 200 milyonun üzerinde sayfa görüntülenme alan Bursada Bugün'ün 2019 hedefi 250 milyonun üzerine çıkıyor. Günlük ortalama 200 bin tekil ziyaret bandına, 1 milyon sayfa gösterimine çıkan Bursada Bugün'ü ziyaret edenlerin yüzde 80'ini Bursalılar oluşturuyor.

94.2 RADYO BURSADA BUGÜN RENK KATIYOR

Radyo Bursada Bugün, 94.2 frekansında Bursa merkezli yayın yapan yerel bir radyo kanalı. 2016 yılından yayın hayatına başladı. Yerel internet medyası olan Bursada Bugün sitesi bünyesinde yayın yapıyor.

Radyo Bursada Bugün, sadece radyoya özel içeriklerin, programların, haberlerin, röportajların ve telefon bağlantılarının yer alacağı bir frekans olmayı hedeflemektedir. 94.2 frekansında yabancı müziklerin yanı sıra, güncel Türkçe ve yurt dışı çıkışlı hit parçalar, Türk Sanat Müziği, 90'lı yılların şarkıları, rock ve slow parçalar da yer alıyor.

BURSADA BUGÜN TV, BURSALILARIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

İnternet üzerinden yayın yapan Bursada Bugün TV, gündem, siyaset, ekonomi, sağlık, eğitim, spor, astroloji ve aktüel programlarıyla hem Bursadabugun.com'dan, hem 250 bin takipçisi olan Facebook sayfasından hem de youtube kanalımızdan izleyicilerle buluşuyor.

YENİLENEN MOBİL TASARIMLAR

Bursa'da dijital yolculuğun açık ara lideri olan Bursada Bugün, yenilenen mobil site ve mobil uygulamalarıyla da cep telefonlarından çok daha kolay takip edilebiliyor.

40 binin üzerinde okuyucumuz, Bursada Bugün mobil uygulamasını cep telefonlarına indirerek haberleri takip ederken, 70 bin kişilik mail grubuna günde 3 kez e-bülten gönderiliyor.

HABER MERKEZİ SOKAĞIN NABZINI TUTUYOR

2 ekipten oluşan haber merkezimiz, Bursa ve ilçelerinde yaptıkları özel haber çalışmaları, "Söz Bursalılarda", "Mahallemde Neler Oluyor?" ve "İlçemde Neler Oluyor?" programlarıyla sokağın nabzını tutup Bursalılara aktarıyor.

Köşe yazarı, muhabir, editör, program yapımcılarından oluşan 25 kişilik dev kadromuzla Bursalılara doğru, güvenilir, tarafsız şekilde haberleri en hızlı ulaştırmaya, Bursalıların güvenine layık olmaya devam ediyoruz.

YENİ PROJELER YOLDA!

Zeno Medya bünyesinde yayın yapan Bursada Bugün Medya Grubu'na yeni projeler de ekleniyor. Ulusal haber sitesi projesine de yakın zamanda başlayacak olan Bursada Bugün Medya Grubu, yeni programlar, yeni içerikler ve dijital dünyanın ilklerini gerçekleştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!