Bursa Yıldırım'da kursiyerlerden müzik dolu gece

Yıldırım Belediyesi Meslek Edindirme Kursları müzik branşı eğitmen ve kursiyerlerinin hazırladığı yılsonu gösterisi ilçe sakinlerinin büyük beğenisini kazandı.

Bursa Yıldırım'da kursiyerlerden müzik dolu gece

Yıldırım'da Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesindeki YIL-MEK müzik branşı yeni mezunlarını verdi. Anadolu'nun türlü renklerini bünyesinde barındıran ilçede, YIL-MEK'li eğitmen ve kursiyerler şehrin kültür mozaiğini bir kez daha yansıttı. Barış Manço Kültür Merkezi'nde düzenlenen gösteride, gitar öğretmeni Ayfer Öztürk, piyano öğretmeni Arzu Pulat, piyano öğretmeni Barış Kerimoğlu ve keman öğretmeni Didem İvme ile kursiyerler, müziğin en güzel namelerini Yıldırımlılar için çaldı ve seslendirdi.

Yıldırım Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen YIL-MEK kurslarında, Anadolu ezgilerinin yanı sıra klasik batı müziğini de icra eden kursiyerler büyük beğeni kazandı. Anneler Günü temasıyla düzenlenen gitar, piyano ve keman gösterisi ile Anneler Günü mesajları salonu dolduran sanatseverlerden büyük alkış topladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!