Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Yılmaz'dan kan bağışına destek

Bursa Yıldırım Belediyesi'nde, Başkan Oktay Yılmaz ve belediye çalışanları Kızılay'ın kan bağışı kampanyasına destek oldu.

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Yılmaz'dan kan bağışına destek

Yıldırım Belediyesi'nden, Kızılay'ın 'Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır' sloganı ile başlattığı kan bağışı kampanyasına destek geldi.

Türk Kızılayı Bursa Şubesi Kan Alma Birimi ile yürütülen iş birliği kapsamında Başkan Oktay Yılmaz ve belediye çalışanları, belediye ana hizmet binasında kurulan kan bağışı alanında kan verdi. Kan bağışının düşük olduğu yaz aylarında vatandaşları kan bağışına teşvik etmek adına sosyal sorumluluk kampanyasına imza attıklarını vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, "Belediyemiz ve Türk Kızılayı Bursa Şubesi Kan Alma Birimi ile gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesine imza attık. Kan bağışının Temmuz ve Ağustos aylarında düşük olduğu dönemde ihtiyacı karşılamak adına ana hizmet binamızda hem personelimizi, hem de belediyemize gelen vatandaşlarımızı bu noktada teşvik ediyoruz" dedi.

KIZILAY'A MEKANSAL DESTEK

Kızılay Yıldırım Şubesi'ne yer tahsisi yaparak desteklerini sürdüreceklerini dile getiren Başkan Yılmaz, "Kan vermelerine engel olacak sağlık problemi bulunmayan 18 ve 60 yaş arasındaki tüm vatandaşlarımızı kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum. Bizler de hem Kızılay'a kan bağışı noktasında destek oluyoruz hem de, Kızılay'ın ilçemizdeki hizmetlerini artırması ve vatandaşlarımızın da Kızılay'a rahatlıkla ulaşması için kısa süre içerisinde, Kızılay Yıldırım Şubemiz için de yer tahsisinde bulunacağız" dedi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!