Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'yı buluşturan düğün! Hüseyin Keçici ve Hafize Altın mutluluğa 'evet' dedi (ÖZEL HABER)

Mudanya ve Köyleri Dayanışma Derneği (MUYAD) Başkanı ve Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sahip Keçici'nin oğlu, Esentepe Hastanesi yöneticilerinden Hüseyin Keçici ve Hafize Altın hayatlarını birleştirmek üzere sonsuza dek evet dedi. Dün akşam gerçekleşen düğünde, nikahı Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem kıyarken, Bursa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Recep Altepe, İçişleri Bakan Başdanışmanı Harun Akın, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Kopal Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ergin Kopal, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa çiftin mutlu gününe şahitlik etti.

Bursa'yı buluşturan düğün! Hüseyin Keçici ve Hafize Altın mutluluğa 'evet' dedi (ÖZEL HABER)

EZGİ KAYI / BURSADA BUGÜN

Mudanya ve Köyleri Dayanışma Derneği (MUYAD) Başkanı ve Esentepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sahip Keçici'nin oğlu, Esentepe Hastanesi yöneticilerinden Hüseyin Keçici ve Hafize Altın hayatlarını birleştirmek üzere sonsuza dek evet dedi.

Dün akşam gerçekleşen düğünde nikahı Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem kıydı. Bursa'nın iş ve siyaset dünyasından önemli isimler bu mutlu günde bir araya geldi. Genç çiftin nikah şahitleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Recep Altepe, İçişleri Bakan Başdanışmanı Harun Akın, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Kopal Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ergin Kopal, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa oldu.

"BİR ÖMÜR BOYU KARŞILIKLI SEVGİ, SAYGI VE ANLAYIŞ İÇİNDE MUTLU BİR BERABERLİĞİN BAŞLANGICI OLMASINI DİLİYORUM"

Turgay Erdem'in kıydığı nikah sonrası evlilik cüzdanını genç çifte teslim etmek üzere konuşan Bursa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Recep Altepe, "Öncelikle bu gece Altın ve Keçici ailelerinin bu güzel gününde onları yalnız bırakmayıp düğüne katılan herkese, ailelerimiz adına teşekkür ediyorum. Gençlerimiz bu güzel ortamda evliliğe ilk adımı attılar, şahitlerimiz de bu özel ana şahitlik etti. Bir ömür boyu karşılıklı sevgi, saygı ve anlayış içinde mutlu bir beraberliğin başlangıcı olmasını diliyorum. Allah onlara hiçbir acı yaşatmasın, her iki ailemiz için de gençlerimiz için de hayırlı uğurlu olsun, Allah mesut etsin" dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, nikahı kıydıktan sonra genç çifte günün anısına bir hediye takdim etti.

Düğün, evlilik cüzdanını Recep Altepe'den alan çiftin ettikleri ilk dansın ardından yapılan takı töreni ile son buldu.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!