Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'yı Bozbey temsil edecek

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, İstanbul'da düzenlenecek "Kentine Güvenen Kentler Buluşması"nda hem Nilüfer'i, hem de Bursa'yı temsil edecek.

Bursa'yı Bozbey  temsil edecek


29 Mayıs'ta başlayacak ve 2 Haziran'a kadar devam edecek fuara, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek sosyal demokrat belediyeler katılacak. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenecek fuarda hizmet ve projelerini ayrıntılarıyla anlatma fırsatı bulacak. Bozbey, Nilüfer'de tamamladığı ve devam eden projelerinin yanı sıra kentsel gelişim, çevre, sağlık, sosyal hizmetler, spor, çocuk ve gençlik, kültür-sanat-tarih ve e-belediye gibi hizmetlerini geniş kesimlerle paylaşacak.
Türkiye'nin her yerinden 61 sosyal demokrat belediyenin katıldığı buluşma halka açık olarak yapılacak. "Kentine Güvenen Kentler Buluşması" sosyal demokrat belediyeciliğin hizmet anlayışı ve vizyonunu tanıtmayı hedefliyor. 29 Mayıs'ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yapacağı konuşmayla başlayacak "Sosyal Demokrat Belediyeler Hizmet ve Proje Tanıtım Günleri" başlıklı buluşmad; vatandaşlar ücretsiz konser ve şenliklere katılma, ücretsiz sağlık hizmetleri ve doğal gıdalarla tanışma fırsatı bulacak.
Buluşmaya Anadolu'dan katılacak, yerel yönetiminin temel taşı olan 1500 muhtar da sosyal demokrat belediyelerce konuk edilecek. Buluşmada gıda güvenliği de ele alınacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!