"Bursa'ya hizmet borcumuzu ödüyoruz..."

Bursa Ticaret Borsası (BTB) Başkanı Özer Matlı, Vali Münir Karaloğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

''Bursa'ya hizmet borcumuzu ödüyoruz...''

Bursa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Münir Karaloğlu'na ziyarette bulunan Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, yeni bir yönetim olduklarını ifade ederek, "Bursa'ya hizmet etmek adına durmadan, yorulmadan çalışmak için bu göreve talip olduk. Bursa Ticaret Borsası 1924 yılından beri Bursa'ya hizmet eden bir kurum. Biz de değişen dünya düzeni, değişen Bursa ile ilgili yeni vizyon oluşturmak ve yeni çalışmalar yapmak için genç bir ekip olarak göreve geldik" dedi.

"BURSA'YA HİZMET BORCUMUZU ÖDÜYORUZ..."

Başta Bursa Valiliği olmak üzere Bursa'nın geleceğine şekil vermek için çaba sarf eden şehrin tüm dinamikleri ile uyum içinde çalışacaklarını söyleyen Özer Matlı, "Biz bir emanet devraldık. Bu emanete sahip çıkmak ve Bursa'ya değer katmak için çalışacağız. Yükümüz ağır; ama Bursa'ya hizmet borcumuz var. Bu borcumuzu da layıkıyla ödeyeceğiz" diye konuştu.

Bursa'nın sanayi şehri olmasının yanında önemli bir tarım kenti de olduğunu söyleyen Vali Münir Karaloğlu da, "Sanayi için BTSO ne kadar önemli bir kuruluş ise, tarım için de Bursa Ticaret Borsası o denli önemlidir. Bursa'ya yönelik çok güzel projeleriniz var. Bursa'nın beklentilerine cevap vereceğinize inancım tam. Bursa'nın daha iyi noktalara gelmesi için Bursa Ticaret Borsası ile tüm işbirliklerine hazırız" şeklinde konuştu.

Ziyarette hazır bulunan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ile Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mutad Bertan da Vali Münir Karaloğlu'nu Karacabey'e davet ettiler.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!