Bursa trafiğine Başbakan Erdoğan ayarı

Başbakanın ziyareti öncesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir merkezinde hummalı bir çalışma başlattı. Çimler kesilip sulanırken, kadın çalışanların refüjlerdeki demir korkulukların tozunu alması dikkatlerden kaçmadı.

Bursa trafiğine Başbakan Erdoğan ayarı

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye genelindeki kentsel dönüşümün startını yarın Bursa'dan verecek. Erdoğan Afet Simülasyon Merkezi'nin açılışını da yapacak.

Başbakan Erdoğan, Mevlana Mahallesi'nde miting havasında geçerek törenin ardından 15 milyon liraya mal olan Afet Eğitim Merkezi'nin açılışını yapacak ve Şehreküstü'de AK Parti'nin yeni il binasını ziyaret edecek. Erdoğan'ın son olarak Merinos'ta sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelmesi bekleniyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Bursa'ya gelişi sebebiyle yarın belirli yerler trafiğe kapatılacak.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Bursa'ya gelişi sebebiyle şehir merkezindeki trafikte bazı değişiklikler olacak. Bursa Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "17 Ağustos Cumartesi günü 08.00 ile 23.59 saatleri arasında İstanbul Yolu, Ankara Yolu ana arterler ile 11 Eylül Caddesi, Samanlı Caddesi, Emniyet Caddesi, Mimarsinan Caddesi, Eğitim Caddesi, Kasım Önadım Caddesi, Beyazıt Caddesi, Kemal Bengü Caddesi, Haşimişcan Caddesi, Fomara Meydanı, Fevzi Çakmak Caddesi, Atatürk Caddesi, Altıparmak Caddesi Stadyum Caddesi, Ulubatıhasan Bulvarı, Merinos Caddesi, Gençosman ve Yeni Yalova Caddesi güzergahlarına kesinlikle araç park 

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli programlara katılmak için yarın saat 15.00'de özel uçakla Bursa'ya geliyor. Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kentsel dönüşümün üçüncü ayağının startını, Marmara depreminin yıldönümünde, Merkez Yıldırım ilçesi Mevlana Mahallesi'nde düzenlenen tören ile saat 16.00'da verecek. Burada konuşma yapacak olan Başbakan Erdoğan, daha sonra Mimarsinan Mahallesi'nde Afet Eğitim Simülasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirecek.

Partisinin İl Teşkilatı'nda ziyaret edecek olan Erdoğan, saat 20.00'de Bursa'dan ayrılacak.

 BAŞBAKANIN ZİYARETİ ÖNCESİ BURSA'DA HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

 Türkiye genelinde 45 şehirdeki kentsel dönüşüm programının startını Bursa'dan verecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyareti öncesi hazırlıklar sürüyor.

Türkiye genelinde 45 şehirdeki kentsel dönüşüm programının startı, 17 Ağustos 1999 Yalova Depremi'nin yıl dönümü olan yarın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde Mevlana Mahallesi'nden verilecek.

 

edilemeyecek, park edilmesi durumunda ise araçlar güvenlik açısından otoparklara çekilecektir" denildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!