Bursa Otosansit Sanayi Sitesi'ndeki patlama anı kamerada!

Bursa'da dinamit uzmanlığı üzerine çalışan fabrikada meydana gelen patlama anı kameralara yansıdı. Bursa Valiliği, patlamada iki kişinin öldüğünü açıkladı

Bursa Otosansit Sanayi Sitesi'ndeki patlama anı kamerada!

Edinilen bilgiye göre, Yıldırım Otosansit Sanayi Sitesi'nde dinamit üretimi yapan bir iş yerinde patlama oldu. İnfilak anı kameralara saniye saniye yansıdı. Üretim yapıldığı esnada dinamitlerin birden infilak etmesi sonucu 5 kişi yaralandı.

Hastaneye kaldırılan yaralılardan iş yeri sahibi İsmail Kasap ve işçilerden Ferhat Göral kurtarılamadı.

İlerleyen saatlerde işçilerden Şura Şensoy da hayatını kaybetti. Böylece ölenlerin sayısı ikiye yükseldi. Serdar Sağdıç ve Bilal Özden'in ise tedavisi sürüyor. 

Bursa Valiliği, dinamit uzmanlığı üzerine çalışan fabrikada meydana gelen patlamada 2 kişinin öldüğünü, 3 kişinin yaralandığını açıkladı. 
Vali Yakup Canbolat'ın verdiği bilgiye göre, Yıldırım Otosansit Sanayi Sitesi'nde dinamit üretimi yapan bir iş yerinde patlama oldu. Üretim yapıldığı esnada dinamitlerin birden infilak etmesi sonucu 5 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan iş yeri sahibi İsmail Kasap ve işçilerden Ferhat Göral kurtarılamadı. Yaralılar Şura Şensoy, Serdar Sağdıç ve Bilal Özden'in ise tedavisi sürüyor. 

Öte yandan patlamayla birlikte insanların etrafa kaçıştığı görüldü.

Müdahale etmek isteyenleri ise çevredekiler dikkatli olmaları konusunda ikaz etti. 

Bursa'da iş yerinde patlama! Haberini okumak için tıklayınız...

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!