Bursa Osmangazi'de büyük zarar! Problem nerede?

MHP Bursa Osmangazi Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Cemil Aydın, Osmangazi Kültür İşletmelerinin korkunç zarar tablosunu kamuoyunun gündemine taşıdı.

Bursa Osmangazi'de büyük zarar! Problem nerede?

Osmangazi'de büyük zarar var!

MHP Bursa Osmangazi Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Cemil Aydın, Osmangazi Kültür İşletmelerinin zarar tablosunu kamuoyunun gündemine getirdi.

Aydın, yaptığı açıklamada, "Problem nerede?" sorusunu yöneltirken şu ifadeleri kullandı:

"Yine büyük zarar. Uyarımızdan sonra OKİ'nin mali tabloları faaliyet raporuna eklendi. Yazılı ve sözlü önergelerimiz ile meclis gündemine taşıyıp cevabını istediğimiz ve ilk olarak 2015 yılı faaliyet raporunda bilgileri paylaşılan Osmangazi Kültür İşletmelerinin (OKİ) 2017 yılı faaliyet verileri uyarımızdan sonra faaliyet raporunda yer almıştır. 2014 yılı zararı 822.564 TL 2015 yılı zararı 1 milyon 151 bin TL 2016 yılı zararı 212.601 TL olarak gerçekleşen Osmangazi Kültür İşletmelerinin 2017 zararı tekrar 1.275.987 TL'ye yükselmiştir. Personel rejimi ve genel yönetim anlayışıyla zarardan bir türlü kurtulmayan OKİ'de yönetim tarzı mutlaka revize edilmelidir. Yaklaşık 4 ay önce 6 milyon TL sermaye artırımı için meclisten yetki alan OKİ hakkında Osmangazi Belediye Başkanlığı kamuoyuna bilgilendirme amaçlı açıklamayı vakit geçirmeden yapmalıdır."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!