Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar çarşı esnafıyla buluştu

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, çarşı esnafını ziyaret etti. 

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar çarşı esnafıyla buluştu

İlçe halkının taleplerini dinlemek için düzenli olarak esnaf ve mahalle ziyaretleri yapan Başkan Dündar, bu defa çarşı esnafıyla buluştu.

Tuz Pazarı ve Nilüfer Köylü Pazarı'nı gezerek esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Dündar, beklentileri yerinde dinledi. Dündar, fırsat buldukça esnafla buluşarak ihtiyaçları yerinde tespit etmeye çalıştıklarını belirtti.

Hizmet üretirken vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hareket ettiklerini ifade eden Mustafa Dündar, "Esnaflarımızı dinleyerek hem eksiklerini, hem de bizden beklentilerini öğreniyoruz. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu ziyaretlerde, esnaflarımıza proje ve çalışmalarımızla ilgili bilgi veriyoruz. Tarihi dokuya uygun yaptığımız çalışmalarla Tarihi çarşı ve hanlar bölgesini yeniden eski ihtişamına kavuşturuyoruz. Bölgede yürüttüğümüz çalışmalarla tarihî mirası ayağa kaldırıp gelecek nesillere aktarırken, bölge esnafına da destek sağlamış oluyoruz. Çarşı bölgesinin hareketlenmesi demek, Bursa ekonomisinin canlanması demek" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!