Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nin 7. Genel Kurulu yapıldı

Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nin 7. Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurulda güven tazeleyen Hüseyin Durmaz yeniden Bursa OSB Başkanlığına seçildi.

 Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nin 7. Genel Kurulu yapıldı

İlker Oral'ın divan başkanlığında gerçekleştirilen genel kurul toplantısının açılığında konuşan Bursa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, BOSB Yönetimine geldikleri günden bu yana birçok projeye imza attıklarını ifade ederek, "Türkiye'nin ilk organize sanayi bölgesi olan BOSB'da çok değerli yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte ciddi çalışmaları hayata geçirdik. Tüm arkadaşlarım evinden, çocuğundan, ailesinden, zamanından feragat ederek, BOSB için gayret sarf etti. Bu bağlamda sorumluluk alarak çalışan arkadaşlarımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

BOSB Yönetim Kurulu olarak önceliklerinin bölge sanayicisine hizmet olduğunu da ifade eden Başkan Durmaz, "İlk olmanın ve hep örnek alınmanın sorumluluğuyla çalışıyoruz ve her zaman şükranla andığımız Bölgemizi kurup bizlere bırakan büyüklerimizin ileri görüşlülüğünden hareketle bizden sonra görev yapacak yöneticilere daha iyi bir Bursa Organize Sanayi Bölgesi bırakmak için çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Bursa OSB'nin 2016-2018 dönemi faaliyetleri ile gelir ve giderlerinin ibrasından sonra yapılan seçimlerde yeni yönetim kurulu da belirlendi.

Bursa OSB'nin 2018-2022 dönemi yönetim kurulu ve diğer organları şöyle oluştu:

Yönetim Kurulu - Asıl

Hüseyin Durmaz, Abdullah Burkay, Nüvit Gündemir,  Sühendam Urbay, Yasin Akdere

Yönetim Kurulu - Yedek

Özcan Gök, Kadri Uğur, Doğa Yuvakuran, Özgür Şahin, Sadi Etkeser

Denetim Kurulu - Asıl

Ahmet Özenalp, Abdullah Bayrak

Denetim Kurulu - Yedek

Baran Çelik, Hasan Candan

OSBÜK Delegeleri - Asıl

Hüseyin Durmaz, Ahmet Özenalp, Ali Uğur

OSBÜK Delegeleri - Yedek

Abdullah Bayrak, Turgut Şahin, Hasan Kumru

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!