Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'nın sosyal medya uzmanları ders başı yapıyor

BİLGİ EĞİTİM ve sosyalmedya.co işbirliğinde yapılacak olan Sosyal Medya Pazarlama Uzmanlığı ve Marka Yönetimi Sertifika Programı 5 Mayıs Cumartesi günü BİLGİBursa Merkezi'nde başlıyor.

Bursa'nın sosyal medya uzmanları ders başı yapıyor

Laureate International Universities ağının üyesi, Türkiye'nin "tek gerçek uluslararası üniversitesi" olan İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin, BİLGİBursa Merkezi bünyesinde hayata geçireceği sertifika programlarının en popüler olanlarından Sosyal Medya Pazarlama Uzmanlığı ve Marka Yönetimi Sertifika Programı 5 Mayıs'ta başlıyor.
Nilpark'ta bulunan BİLGİBursa Merkezi'nde yapılacak olan eğitimler 5 Mayıs - 02 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Kendi alanında uzman ve çok büyük sosyal medya kampanyalarına imza atmış, Leo Burnett, Marjinal Porter Novelli, SAP Türkiye, Entelijans, Alafortanfoni, Wanda Socialist, Creasoup, 41? 29! gibi büyük sosyal medya ve uygulama firmaları tarafından verilecek olan eğitimlere Bursa'dan yoğun talep geldi.
Bursa'nın birçok önemli firma temsilcisinin katılacağı programda, kayıt için sınırlı sayıda kontenjan kaldı.
Bursa'da yapılmamış olanı yapma anlayışı ile çalışmalar sürdürdüklerini ve gerek yüksek lisans programlarında gerekse diğer projelerde Bursa'nın kendilerine çok fazla ilgi gösterdiğini belirten BİLGİBursa Merkezi Müdürü Yard. Doç. Dr. Duygu Yılmazer "İstanbul Bilgi Üniversitesi olarak sosyal medyanın gelecekte büyük önem kazanacağına inanıyoruz. Bu kapsamda önemli projelerimizden bir tanesi olan Sosyal Medya Pazarlama Uzmanlığı ve Marka Yönetimi Sertifika Programı'nı yarın itibari ile başlatıyoruz. Kendi alanında çok başarılı isimler sosyal medya ile ilgili tüm detayları katılımcılarımıza aktaracaklar. Bugün de kayıtlarımız devam ediyor. Katılmak isteyenlerin Nilpark AVM 4. Katta bulunan merkezimize gelmeleri yeterli olacaktır" dedi.
Sertifika programlarına katılmak isteyenler her türlü bilgiyi www.bilgi.edu.tr/bilgibursa adresinden ve bu adreste belirtilen iletişim bilgilerinden alabilecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!