Bursa'nın kural tanımayanları! (ÖZEL HABER)

Bursa'da yıllardan beri tartışma konusu olan şehir içi mavi minibüsler, son meydana gelen kavga olayı ile tekrar gündeme geldi. Sokaktaki vatandaş ise en çok hız, fazla yolcu alma ve kontrolsüz şerit değiştirmeden şikayetçi.

Bursa'nın kural tanımayanları! (ÖZEL HABER)

SEFA BALABAN - BURCU SEKMEN / BURSADA BUGÜN

Bursa'da yıllardan beri "Kaldırılsın mı? Kaldırılmasın mı?" tartışmasına sahne olan ve yaptıkları kural ihlalleri ile anılan şehir içi mavi minibüsler son yaşanan kavga olayından sonra tekrar gündeme geldi. Vatandaş tarafından da "Mavi minibüsler ne kadar güvenli?" sorusu kafalarda yankı buldu. Ulaşımda minibüs kullananlar şoförlerin kaba olmasından dert yanarken, hız, fazla yolcu alma ve kontrolsüz şerit değiştirme konularından isyan etti.

"SON YAŞANAN OLAYDAN SONRA GÜVENLİĞİ TARTIŞILIR"

Geçtiğimiz günlerde yolcu alma tartışması, sonrasında minibüs şoförlerinin çekiç ve taşla birbirine saldırması kamuoyunda büyük etki oluşturdu. Bursada Bugün ekibinin yaptığı sokak röportajında bir vatandaş ise "Son olaydan sonra güvenli değil. Bu insanlara istihdam oluşturulursa bence onlar da bu işi yapmak istemezler" yorumunu yaptı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!