Bursa'nın bebek yüzlü mankeni Avrupa'yı fethedecek - ÖZEL HABER

Tarkan Acar Ajans mankenlerinden Semin Emran, çok özel açıklamalar yaptı. Bebek yüzlü manken, yurt dışı teklifleri aldığını, bunları değerlendirerek Bursa'yı en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.

Bursa'nın bebek yüzlü mankeni Avrupa'yı fethedecek - ÖZEL HABER

BURSALI BEBEK YÜZLÜ MANKEN AVRUPA'YA AÇILIYOR - FOTO GALERİ

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Tarkan Acar Ajans'ın bebek yüzlü mankeni Semin Emran, Bursadabugun.com'a yaptığı açıklamada, "22 yaşındayım. Bursa doğumluyum. 5 aydan buyana mankenlik mesleğini sürdürüyorum. Bu meslekte birçok insanla tanıştım" dedi.

FOTOMODELLİK AĞIR MI BASIYOR?
Mankenlik ve fotomodellik arasında hangisini tercih ettiğinin sorulması üzerine bebek yüzlü manken, "Hedefim mankenlik ve fotomodellik ama ben fotomodellikte daha çok yoğunlaşmak istiyorum. Çünkü ünlü insanlar Avrupai yüzüm olduğunu ve bu yüzden modellik üzerine çalışmam gerektiğini söylüyorlar. Tabiki bende bu tavsiyeleri dikkate almak istiyorum" diye konuştu.

BURSA'YI AVRUPA'DA TEMSİL EDECEK
"Yurtdışı ile ilgili Eylül'de İtalya, Ekim'de Paris'ten teklifler var" diyen Semin Erman, "Bu tekliflere okey verdim. Yurtdışı mankenlik ve fotomodellik çalışmalarımız olacak. Bursa'yı da en iyi şekilde Avrupa'da temsil etmek istiyorum" şeklinde konuştu.

BEBEK YÜZLÜYE GÖRE MANKEN NASIL OLMALI?
Uzun boylu ve vücut hatları orantılı herkesin mankenlik mesleğini yapabildiğine dikkat çeken bebek yüzlü manken, şunları kaydetti;
"Bence tercih edilen daha çok zayıf olması. Ben iri mankenlerden pek hoşlanmıyorum. Daha çok zariflik ve zarafet ön planda olması gerekiyor. Bir kıyafeti sergilerken eğer çok iri vücut olursa kıyafet sönük kalır. Bir manken zayıf ve zarif olduğu zaman, özellikle boyun kısmı uzun olduğu zaman o kıyafet daha iyi sergilenecektir. Abiye kıyafetleri sergilemekten daha çok hoşlanıyorum."
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!