Bursa'nın anahtarı Ertuğrul Sağlam'a teslim

Ünitimsah, tarihi Pirinç Han'da dernek merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta Bursa'nın 200 yıllık anahtarı Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'a verildi.

Bursa'nın anahtarı Ertuğrul Sağlam'a teslim

Pirinç Han'da düzenlenen açılış törenine AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Bursasporlu yöneticiler Recep Bölükbaşı, Selçuk Eren ve İlhan Uslu katıldı. Mehter marşı ile karşılanan konuklar, mehter başı ile hatıra pozu verdi.

"ÇOK DUYGULANDIM"
Açılış öncesinde Ünitimsah başkanı Ender Yılmaz, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a temsili olarak şehrin anahtarını teslim etti. Böyle bir hediye karşısında çok duygulandığını ifade eden Ertuğrul Sağlam, "İnsanın bu denli saygı gördüğü bir yerde, ürettiğimiz başarılar ile beraber bu güzel günleri yaşadığımız şehrin anahtarının bana verilmesi çok anlamlı. Armağan, hediye diyemiyorum. Çok değerli bir şey. Çok mutluyum, heyecanlıyım. Bu ilgiye, saygınlığa zarar vermez ve inşallah daha güzel günler yaşarız"
dedi.
Ertuğrul Sağlam, konuşmaların ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini birlikte kesti. 

Bursa'nın anahtarı Ertuğrul Sağlam'a teslim Bursa'nın anahtarı Ertuğrul Sağlam'a teslim Bursa'nın anahtarı Ertuğrul Sağlam'a teslim Bursa'nın anahtarı Ertuğrul Sağlam'a teslim
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!