Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'nın 23 Nisan Mahallesi yeni kavşaktan memnun değil! (ÖZEL HABER)

Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı 23 Nisan Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi'ne yeni bir kavşak ve yol yapıldı. Yolların yenilenmesiyle mutlu olacağını düşünen vatandaş için yeni kavşak hayal kırıklığına yol açtı. Çünkü vatandaşlar kavşağın bölgeye uygun olarak yapılmadığını ve sürekli olarak kazaya sebebiyet verdiğini savunuyor.

Bursa'nın 23 Nisan Mahallesi yeni kavşaktan memnun değil! (ÖZEL HABER)

EZGİ KAYI - GÜLNAME PAÇA / BURSADA BUGÜN

Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı 23 Nisan Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi üzerinde bulunan ve bir hayli vatandaşın ikamet ettiği konutlardan, yola çıkış olmaması vatandaşın bu yolla ilgili şikayet ettiği bir başka konu.

"SÜREKLİ KAZAYA ŞAHİT OLUYORUZ"

Bu cadde üzerinde dükkan sahibi olan ya da çalışan esnaf, "Sürekli kaza oluyor, şahit oluyoruz, bu kavşak yeni yapıldı fakat bölgeye uygun olarak yapılmadığını düşünüyoruz, can ve mal kayıplarına sebebiyet vermesini istemiyoruz" diyerek uygun bir yol ve kavşak düzeni istediklerini dile getirdi.

"EVİMDEN YOLA ÇIKAMIYORUM"

Bölgede ikamet eden vatandaşlar ise yolla ilgili olarak "Bizim araçlarımızla bu yola çıkmamız için oturduğumuz sitelerin önünden bağlantı yok, ya geriden ya da ileriden dolaşıp yola girmemiz gerekiyor, bizi düşünmeden yapılmış bir yol ve burada az kişi oturmuyor onca vatandaş mağdur edildi, yolun yeniden düzenlenmesini istiyoruz" diyerek tepkilerini ifade etti.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!