Bursa Nilüfer Kadın Korosu Anneler Günü için sahnedeydi

Nilüfer Kadın Korosu Derneği'nin Anneler Günü konseri BAOB Oditoryum'da gerçekleşti. Şef Dr. Aysel Gürel yönetimindeki 175 kişilik dev koro yine farklı bir konsepte yer verdi.

Bursa Nilüfer Kadın Korosu Anneler Günü için sahnedeydi

Anne-Kız ikili ya da arkadaş grubu ile gerçekleşen düetlerde poptan türkü ve şarkılara geniş bir yelpazede  birer eser seslendiren Gülfer-Eda Şençay, Handan Selamet-Kuşçu, Leyla Şahin-Nilay Kılıç, Hikmet Birgül-Ece Dertsiz, Ayten Güvenoğlu-Nuran Eken, Songül Akar-Özümnaz Akar, Aynur Öztan-Filiz Çevik,Gönül Temelli-Şule Temelli, Oya Öner-Öznur Kökkülünk, Fulya Pekman-Sevinç Süreyya-Yasemin Yaman büyük alkış topladı. Konserde solist olarak sahne alan ve bir şarkı seslendiren tek isim ise Saadet Çağman oldu.

"Renkli Kelebekler" adı altındaki grupla Zümrüt Sanlı, kızları Bahar ve Selen ile Güler Tarımeri sahneye rengarenk saçları ve 70'li yılların kıyafetleriyle çıktı. Bir başka sürpriz de yöresel kıyafetlerle ailece sahne alan Nurcan-Derya-Kerem Kavcıoğlu & Deniz-Fuat Aktı'nın kemençe eşliğinde estirdiği Karadeniz rüzgarı oldu.

Şef Dr Aysel Gürel, konserden elde edilen gelirin Uludağ Üniversitesi Romatoloji Bölümü'ne klima alımı için tahsis edileceğini duyurdu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!