Bursa Nilüfer'in çocuklarından annelere özel gösteri

Nilüfer Belediyesi'nin kırsal bölgelerde yaşayan çocukları kültür ve sanatla buluşturmak için hayata geçirdiği "Nilüfer'in Çocukları Sanatla Büyüyor" projesine katılan çocuklar, Anneler Günü'ne özel ritim, bağlama ve gitar gösterisi yaptı.

Bursa Nilüfer'in çocuklarından annelere özel gösteri

Nilüfer Belediyesi'nin, kentteki her kesimden insanı kültür ve sanatla buluşturmak için hayata geçirdiği "Nilüfer'in Çocukları Sanatla Büyüyor" projesi, bir yandan çocukların sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlarken, bir yandan da toplum içinde, birey olarak gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

Kırsal mahallelerde yaşayan çocuklara yönelik devam eden projeyle bugüne kadar İngilizce, müzik, gitar, ritim, resim, drama kursları, çocuklara ücretsiz olarak verildi. Proje kapsamında bir yıl boyunca gitar, ritim ve bağlama dersi alan çocuklar, Anneler Günü'ne özel performans sergiledi.

Cavit Çağlar Ortaokulu'ndaki etkinlikte çocuklar, eğitmen Sinan Turhan, Akın Togay ve Cihan Uca eşliğinde, gitar ve bağlama çalarak, ritim gösterisi yaptı. 50 öğrencinin sahne aldığı özel günde, annelerin mutlulukları yüzlerinden okundu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!