Bursa Nilüfer Belediyesi çalışanları için indirim protokolü

Nilüfer Belediyesi'nin, üç eğitim kurumu ile bir estetik ve güzellik merkeziyle imzaladığı protokollerle, çalışanlara farklı oranlarda indirim imkanı sağlandı.

Bursa Nilüfer Belediyesi çalışanları için indirim protokolü

Nilüfer Belediyesi, çeşitli kurum ve kuruluşlarla protokol imzalayarak çalışanların özel indirimlerden yararlanması için fırsat sağlamaya devam ediyor. Nilüfer Belediyesi, indirim protokollerine yenileri ekledi. Yedi İklim Okulları, Teol Dil Okulları, Uludağ Koleji, Revita Estetik ve Güzellik Merkezi ile Nilüfer Belediyesi arasında imzalanan protokollerle, çalışanlar ve birinci derece yakınlarının hizmetlerden indirimli yararlanması sağlandı.

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, Yedi İklim Okulları adına Fevziye Türkmen, Teol Dil Okulları adına Oğulcan Hayrat, Uludağ Koleji adına Ergün Özçelik ile Revita Estetik ve Güzellik Merkezi adına da Nihal Şahin ile protokollere imza attı. Yapılan anlaşma gereği Nilüfer Belediyesi personeli ve birinci derece yakınları, Yedi İklim Okulları'ndan yüzde 20, Teol Dil Okulları'ndan kampanyalı yüzde 15, kampanyasız fiyatlardan yüzde 30, Uludağ Koleji'nden yüzde 40, Revita Estetik ve Güzellik Merkezi'nin hizmetlerinden de yüzde 20 indirimden yararlanabilecek.

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!