Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Erdem, kadınların dayanışmasına ortak oldu

Çatalağıl Kadın Dayanışma Derneği'nin düzenlediği kahvaltıya katılan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, kadınların dayanışmasına ortak oldu. Kadın derneklerinin örnek çalışmalar yaptığını belirten Başkan Erdem, üretimin önemine vurgu yaptı.

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Erdem, kadınların dayanışmasına ortak oldu

Nilüfer'deki kadın dernekleri, hem ortak çalışmalar yaparak hem de düzenledikleri kahvaltılarda bir araya gelerek, aralarındaki bağı her geçen gün güçlendiriyor. Geleneksel hale gelen kahvaltı etkinliği, bu kez Çatalağıl Kadın Dayanışma Derneği ev sahipliğinde gerçekleşti. Katılımın yoğun olduğu kahvaltıya Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de katılarak bir yandan kadınların dayanışmasına ortak oldu, diğer bir yandan da kadınların taleplerini dinledi.

Kadınlarla sohbet eden Başkan Erdem, Çatalağıl Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Nurcan Başkılıç'tan da çalışmaları hakkında bilgi aldı. Nilüfer'deki kadın derneklerinin örnek çalışmalar yaptığını belirten Başkan Erdem, üretimin önemine vurgu yaptı. Nilüfer Belediyesi'nin verdiği destekle kadınların, üretime dâhil olduklarını belirten Başkan Turgay Erdem, kadın dernekleriyle birlikte dayanışma içinde çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!