Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey, rotaryenleri ağırladı

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Dönem Başkanı Alaaddin Demircioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i ziyaret ederek yeni projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey, rotaryenleri ağırladı

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu yılki çalışmalarını "İlham Kaynağı Olalım" sloganıyla yürüten Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu yönetimini, Halk Evi'nde bulunan makamında ağırladı. Ziyarette, Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Dönem Başkanı Alaaddin Demircioğlu'nun yanı sıra, gelecek dönem başkanı Fatih Akçiçek, geçmiş dönem başkanı Ahmet Gürmeriç, Bölge Sekreteri Salih Şirin, 1. Grup Kulüpleri Başkan Yardımcısı Alper Deniz, Bademli Rotary Kulübü Başkanı Adnan Sözeri, Yıldırım Beyazıt Rotary  Kulübü Başkanı Erhan Ağılönü yer aldı.

Rotary kulüpleri ile birlikte çok sayıda ortak proje yürüttüklerini ifade eden Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekti. Başkan Bozbey, "Rotary kulüplerinin, halkı bilinçlendirme, meslek edindirme ya da gelir getirici proje yapma konusundaki duyarlılıkları bizim için son derece önemli. Bu anlamda tüm Rotary camiasına teşekkür ediyorum" dedi.    

Bu yıl "İlham Kaynağı Olalım" sloganıyla farkındalık yaratmak istediklerini söyleyen Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Dönem Başkanı Alaaddin Demircioğlu da "Bizlere güç verdiğiniz için, destek olduğunuz için son derece mutluyuz. Desteklerinizle birlikte daha güçlü ve etkin proje yapma şansımız oluyor, kendimizi daha iyi anlatabiliyoruz, halkımıza daha çok yardımcı olarak, onların yaşam standardında biraz da olsa farklılaşmayı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu sene farkındalık yaratmak ve yeni fikirler ortaya çıkarmak için 'İlham Kaynağı Olalım' diyoruz" ifadelerini kullandı.  

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!