Bursa Nilüfer, 29 Ekim'de 50 bin Atatürk posteriyle donatılacak

BURSA'nın merkez Nilüfer Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda, coşkuyu yaşatmak için 50 bin Atatürk posterinin dağıtımına başladı. Cumhuriyet'in 93'üncü yıldönümünde Nilüfer yine Atatürk posterleri ile donatılacak.

Bursa Nilüfer, 29 Ekim'de 50 bin Atatürk posteriyle donatılacak

Nilüfer Belediyesi geçen yıllarda olduğu gibi toplam 50 bin Atatürk posterinin ücretsiz dağıtımına başladı. Nilüfer Belediyesi Halk Evi ve Nilüfer Kent Konseyi önünde açılan stantlarda yapılan dağıtımlar 29 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Ata posterinden almak isteyenler 10.00-18.00 saatleri arasında iki noktada kurulan stantlardan imza karşılığı alabilecek. 


Halk Evi önündeki bayrak dağıtımına katılan Nilüfer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Bozbey, her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm kentte halkla birlikte Cumhuriyet coşkusunu yaşamak istediklerini belirtti.

2005 yılından bu yana Nilüferliler'in tek yürek halinde Cumhuriyet Bayramı'nı birlik beraberlik içinde kutladıklarını hatırlatan Başkan Bozbey, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkılması gerektiğini vurguladı. Bozbey, Bursalılar'ı Atatürk posteri almaya davet ederek, "Gelin Cumhuriyet coşkusunu hep birlikte yaşayalım" dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!