Bursa MUYAD Kurucu Başkanı Keçici, gençlerle bir araya geldi

Mudanya ve Köyleri Yaşatma Derneği (MUYAD), genç üyeleriyle Pazar kahvaltısında bir araya geldi. MUYAD Başkanı Sahip Keçici, Mudanya'nın genç nesillere emanet edileceğini ifade ederek onlara her zaman destek olduklarını söyledi.

Bursa MUYAD Kurucu Başkanı Keçici, gençlerle bir araya geldi

SEFA BALABAN - BURCU SEKMEN / BURSADABUGÜN

Kısa süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştiren MUYAD, sosyal etkinliklerinde hız kesmiyor.  Derneğin başkanlık seçimlerinde güven tazeleyen Sahip Keçici, binden fazla üyesi olan MUYAD'ın 200'ü aşkın genç üyesiyle kahvaltı orgazinasyonunda buluştu. Kısa süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştiren MUYAD, sosyal etkinliklerinde hız kesmiyor.  Derneğin başkanlık seçimlerinde güven tazeleyen Sahip Keçici, binden fazla üyesi olan MUYAD'ın 200'ü aşkın genç üyesiyle kahvaltı orgazinasyonunda buluştu.

Gençlerle bir araya gelerek Mudanya'daki çalışmalar ve sorunlar hakkında fikir alışverişinde bulunan MUYAD Başkanı Sahip Keçici, "Biz tabela değil hizmet derneğiyiz. Bursa'da hizmet derneği olarak ilk 5'te yer alıyoruz. MUYAD, Mudanya için canı gönülden çalışacak insanların buluşma noktasıdır. Hiçbir siyasi tavrımız yoktur , tek derdimiz Mudanya'dır. Her siyasi partilere mensup olan kardeşlerimiz derneğimizde bir araya gelerek ilçemiz için emek harcamaktadır.

MUYAD'ı şimdilik bizler yönetiyoruz, ilerleyen dönemlerde pırıl pırıl gençlerimize emanet edeceğiz. Onlar çalışmaları sürdürecek bizler de onlara her zaman destek olacağız. Geleceğimizin en güzel mimarları ile her zaman yan yanayız" diyerek destek mesajı verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!