Bursa Mudanya yaz okullarında sertifika sevinci

Bursa Mudanya Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Okulları'nın ilk döneminde çeşitli branşlarda eğitim alan 7-12 yaş arası 270 öğrenci, sertifikalarına kavuştu. 

Bursa Mudanya yaz okullarında sertifika sevinci

Mudanya'da çocukların spor, hobi, el becerisi ve kişisel gelişimiyle ilgili faaliyetlerle dolu bir tatil geçirmesini sağlayan Mudanya Belediyesi, yaz tatiline giren öğrencilere düzenlediği branş eğitimlerinin ilk dönemini tamamladı.

Mudanya Belediyesi Yaz Okulları kapsamında ilk dönem futbol, basketbol, drama, İngilizce, heykel, resim, modern dans, müzik branşlarında yapılan eğitimler, sertifika töreniyle sona erdi.

Öğrenciler, Mudanya Belediyesi Yeni Mahalle Basketbol Sahası'nda düzenlenen törende sertifikalarını Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sevgi Ursavaş, Gençlik ve Spor Müdürü Talip Narin'in elinden aldı.

İKİNCİ DÖNEM 30 TEMMUZ'DA

Sosyal belediyecilik ilkesi gereği ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Okulları'nın ikinci dönemi için kayıtlar başladı. İkinci dönem eğitimleri de Yeni Mahalle Kültür, Sanat, Gençlik ve Spor Merkezi'nde 30 Temmuz- 17 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!