Bursa Mudanya'da müzik yarışması heyecanı

Bursa Mudanya Belediyesi'nin düzenlediği "Liselerarası Barışa Şarkılar Müzik Yarışması"nda eleme heyecanı başladı. Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde düzenlenen ön elemede birbirinden yetenekli gençler, en güzel barış şarkılarıyla yarıştı.

Bursa Mudanya'da müzik yarışması heyecanı

Kültür ve sanat etkinliklerini herkes için ulaşılabilir kılan Mudanya Belediyesi, Barışın ve Kardeşliğin Başkenti Mudanya'da yeni bir kültür sanat etkinliğine daha imza atıyor.

Daha önce ilk ve ortaokullar arasında "Cumhuriyetin doğduğu kent Mudanya'nın çocuklarından Atatürk'e mektuplar" yarışması düzenleyen Mudanya Belediyesi, şimdi de "Liselerarası Barışa Şarkılar Müzik Yarışması" etkinliğine imza atıyor. Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde düzenlenen ön elemede birbirinden yetenekli gençler, en güzel barış şarkılarıyla yarıştı. Yarışmaya Mudanya genelinde 11 okuldan 22 yarışmacı katıldı. Liseli gençler "En iyi Erkek", "En İyi Kadın", "En İyi Grup" ve "En iyi Düzenleme" kategorilerinde derece alabilmek için sanatını konuşturdu. Yarışma, mayıs ayında yapılacak büyük finalin ardından ödül töreniyle taçlanacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!